Horizontalios žaliuzės

Viena seniausių ir populiariausių žaliuzių rūšių, kurių galime pasiūlyti net penkiasdešimties atspalvių. Horizontalios juostelės gali būti 24 mm (standartinės) arba 16 mm (siaurintos). Žaliuzių valdymas labai patogus ir paprastas: sukant rankenėlę šviesos srautą galima nukreipti aukštyn, žemyn, padidinti iki maksimumo arba visai užblokuoti, o traukiant virvutę – pakelti, nuleisti ar užfiksuoti norimame aukštyje. Horizontalios žaliuzės išsiskiria atsparumu drėgmei, todėl dažnai naudojamos vonios kambariuose ir virtuvėse.

Vertikalios žaliuzės

Gali būti tvirtinamos prie lubų arba prie sienos, todėl puikiai tinka bet kokio dydžio langams. Juostos, kurių plotis 89 arba 127 mm, gaminamos iš impregnuotų ir atstumiančių dulkes audinių. Todėl vertikalių žaliuzių priežiūra yra labai paprasta. Galima rinktis įvairias audinio faktūras, formas ir spalvas, derinti kelis atspalvius viename gaminyje, paprastą arba distancinį valdymą.

Roletai

Pas mus rasite daugybę rūšių ir atspalvių funkcionalių, kaip pavadinimas sako, dienines ir naktines užuolaidas atstojančių “diena-naktis” roletų, elegantiškų plisetų ir tradicinių, ypač puikiai jūsų privatumą saugančių bei saulės šviesą sulaikančių roletų.

Apsauginės žaliuzės

 

Apsunkina nekviestų svečių patekimą į būstą ar patalpas. Taip pat suteikia papildomą apsaugą nuo triukšmo, šalčio ir karščio. Priklausomai nuo statinio bei žaliuzių tipo, gali būti su paslėpta arba išorine kasete, valdomos automatikos arba rankiniu būdu. Dažomos pagal RAL spalvų paletę arba dengiamos medieną imituojančiu laminatu.