Buitiniai garažo vartai

Siūlome funkcionalius segmentinius vartus, kurie padės maksimaliai išnaudoti erdvę garaže ir įvažiavime į garažą. Vartai puikiai pritaikyti užsakovo poreikiams, nes gaminami pagal angos matmenis ir laikantis aukščiausių standartų, lemiančių saugią ir komfortišką eksploataciją bei gerą šilumos izoliaciją. Vartai gali būti valdomi mechaniniu būdu arba automatine pavara. Tylų varstymą užtikrina guoliniai ratukai, dengti nailonu. Visos konstrukcinės vartų dalys – vyriai, bėgiai, spyruoklės – yra cinkuoti siekiant suteikti kuo didesnį ilgaamžiškumą. 

Segmentai gaminami 40 ir 60 mm storio, užpildant poliuretano putomis. Ypač gerus energijos tausojimo rodiklius taip pat užtikrina tarp segmentų ir visame perimetre išdėstytos tarpinės. Todėl 40 mm storio vartų šilumos perdavimo koeficientas yra tik 1,12 W/m²K, o 60 mm – 0,90 W/m²K

Galima rinktis grublėtą, lygų arba profiliuotą vartų paviršių, 10; 25 arba 50 cm pločio juostas segmentuose, taip pat segmentus su filingu, papildomus priedus (įstiklinimą, ventiliacijos groteles), daugybę medienos imitacijos laminato rūšių arba dažymą bet kuria spalva iš RAL paletės.