Stoglangiai

Paprastas ir nebrangus būdas išplėsti savo namų erdves, suteikiant pastogėms daugiau šviesos ir jaukumo. Pas mus galite įsigyti kokybiškus žinomų firmų gaminius.

 

Stoglangių tipai

1 – varstomi centrine ašimi
2 – varstomi keliais būdais
3 – valdomi nuotoliniu būdu
4 – stoglangiai – balkonai
5 – skirti plokštiems stogams
6 – stogo liukai
7 – šviesos tuneliai

 
VELUX – tarptautinė kompanija, kurios veiklos pagrindą sudaro dienos šviesos, tyro oro ir aukštos gyvenimo kokybės koncepcijos. Milijonai žmonių visame pasaulyje pasitiki VELUX prekės ženklu. Kompanija įsteigta 1941 metais dano Villum Kann Rasmussen, kuris ir išrado pirmąjį stogo langą. Šiandien VELUX yra didžiausias stogo langų ir jų priedų gamintojas pasaulyje. Kompanija turi biurus 40 pasaulio šalių, o gamyba vykdoma 10 pasaulio šalių.
 

ROTO FRANK – atsižvelgdamas į patalpų erdves ir numatytą paskirtį, šis vokiečių koncernas siūlo rinktis stogo langus iš trijų pagrindinių modelių. ROTO stogo langai išsiskiria šiomis savybėmis: valdomi viena rankenėle lango apačioje, garo izoliacija, termoizoliacinis WD blokas ir tvirtinimo kampuočiai sumontuojami gamykloje, galima reguliuoti varčią po lango sumontavimo, nėra įsuktų varžtų išorės apskardinime, langams suteikiama 15-os metų garantija.

FAKRO – įmonė įkurta 1991 metais ir tapusi vienu didžiausių stogo langų gamintojų pasaulyje. FAKRO produkcija sudaro apie 15% pasaulinės stogo langų rinkos.  Pagrindinė stogo langų gamybos žaliava – aukščiausios kokybės pušies mediena, klijuota sluoksniais, impregnuota vakuume ir lakuota ekologišku, akriliniu laku arba dažyta drėgmei atspariais poliuretano dažais. Stogo langai gali būti pagaminti ir iš daugiakamerio PVC profilio. Langų išorė apsaugota aliuminio skardos profiliais su poliesterio danga, kuri suteikia atsparumo atmosferos poveikiui ir ultravioletiniams spinduliams.

RoofLITE – stogo langai gaminami šešių dažniausiai naudojamų matmenų pagal naujausią technologiją, išnaudojant žymiausių gamintojų sukauptą patirtį. Šių stogo langų kokybę patvirtinta IKT Rosenheim laboratorijoje atliktais tyrimais. Langai gaminami iš kokybiškos šiaurinės pušies medienos, kuri apsaugota nuo puvimo ir grybo impregnuojant antiseptiniais preparatais ir padengiant specialiu laku. Dėl dvigubo stiklinimo, 24 mm stiklo paketo tarpą užpildant argono dujomis ir įrengiant absorbuojantį sluoksnį, užtikrinama puiki šilumos laidumo koeficiento reikšmė U= 1,1 Wm2K. Išoriniai profiliai SLIM Line leidžia 10 % padidinti stiklinimo plotą. RoofLITE sistema turi nerūdijančias tarpines, kurios užtikrina 100 % hermetišką stogo lango sujungimą su stogo danga. Montuojant stogo langus būtina naudoti tarpines. Lygiai stogo dangai skirtos tarpinės, kai stogo dangos aukštis 0 – 16mm. Banguotai stogo dangai skirtos tarpinės, kai stogo dangos aukštis 16 – 90 mm. RoofLITE stogo langus galima įrengti stoguose, kurių stogo dangos aukštis yra ne didesnis kaip 90 mm, o nuolydis nuo 15 iki 90 laipsnių.