Mūsų teikiamos paslaugos

matavc312

Matavimai ir konsultacijos

Kvalifikuoti mūsų įmonės specialistai atliks visus reikalingus matavimus bei skaičiavimus, visuomet sąžiningai patars, suteiks naudingos informacijos ir padės išsirinkti tikrai kokybiškus langus ar duris už jums priimtiną kainą.

montav979c

Langų ir durų montavimas

Puikiai žinome, kokią didelę reikšmę šilumos izoliacijai, ilgaamžiškumui ir kitoms svarbioms langų savybėms turi teisingas montavimas. Profesionalus darbas naudojant tinkamas medžiagas leidžia mums suteikti ilgalaikę garantiją ir užtikrinti kokybišką pogarantinį aptarnavimą.

isemb521

Senų langų išėmimas ir utilizavimas

Norite, kad seni langai ar durys būtų išimti greitai, sukeliant kuo mažiau triukšmo ir dulkių? Kreipkitės į mus - išmontuosime, pasirūpinsime jų išvežimu bei saugiu perdirbimu.

renove858

Remontas ir renovacija

Atliekame senų langų renovaciją - sumontuojame papildomas tarpines, apšiltiname rėmus specialiomis putomis. Keičiame susidėvėjusias tarpines, sulūžusius apkaustus ir sudužusius stiklo paketus, reguliuojame stringančius langus bei duris. Rekomenduosime patikimus meistrus, atliekančius apdailos darbus.

Lizingas

Pas mus galite įsigyti langus ir duris išsimokėtinai geriausiomis sąlygomis. Atvykus su asmens dokumentu į mūsų skyrių, vietoje parengsime lizingo sutartį ir pirkimo - pardavimo dokumentus. Tad jums nereikės daugiau niekur eiti, ieškoti lizingo bendrovių biurų ir gaišti laiko eilėse.